Üsküdar Halı Yıkama

Üsküdar Halı Yıkama olarak yıllardır müşteri memnuniyeti ilk hedefimizdir, halılarınızın temizliğinden memnun kalacaksınız! Halılarınız ücretsiz servisimizle alınıp tesisimize getirildikten sonra, gerekli temizleme yöntemini belirlemek için bireysel olarak incelenir ve test edilir. Benzersiz uzman uygulamalarımız sayesinde, günlük kirleri, ara sıra dökülmeleri, lekeleri, tozu, sağlıksız alerjenleri ve hatta liflerinin derinlerine giren böcek larvalarını temizler. Sadece fabrikada yapılan temizlikle her iki taraftaki kir ve kirletici maddelerin bulunduğu tüm inatçı lekelere ulaşabilir.
Halınızın, sadece yüzeyi değil, tamamen temizlenecektir. Halı temizlendikten sonra, son ve önemli bir dokunuş eklemek için nem ve nem kontrollü son işlem kurutma odamıza yerleştirilir.Halılarını getiremez misin? Hiç sorun değil ücretsiz servislerimiz onları evinizden alıp, Temiz, Taze ve Parlak olarak size teslim edeceğiz.
Uzmanlarımız Hassas boyalara sahip kırılgan özel antika el dokuma halılarınız için yumuşak uçlu el makineleri kullanılmaktadır.
Antika halılarınızı gönül rahatlığıyla bize teslim edebilirsiniz. Antika halılarınız için doğal güzelliğini bozmadan renkleri soldurmadan, son derece yetenekli el temizleme yöntemleri geliştirdik .
Yıllar içinde geliştirdiğimiz temizlik formüllerinin sadece son derece yumuşak ve etkili değil, aynı zamanda çevre dostu olduğunu da bilmenizi isteriz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *